تبلیغات
ܓܨخدایی که در این نزدیکیستܓܨ

ܓܨخدایی که در این نزدیکیستܓܨ
 
قالب وبلاگ
نویسندگان
http://www.nit.ac.ir/file_part/news_image/1389-8-25-20101116115538291556072486.jpg
امروز به سنگینی گناهم فکر میکردم، من در پرونده قطور اعمالم جز روسیاهی، گناه و معصیت چیزی ندارم. آنقدر این فکر اذیتم میکند که ترجیح میدهم به آن فکر نکنم. ولی حقیقت همیشه تلخ است. من همیشه عهد میکنم و عهدم را میشکنم و تو مهربانانه منتظرم هستی. من همیشه گناه میکنم و تو همیشه چشم پوشی میکنی.
خدای من !
همیشه به این فکر میکنم که تو اگر ستارالعیوب نبودی من از رسوایی چه میکردم؟ اگر روزی نمیدادی من چگونه زندگی می کردم؟ اگر با هر گناهم با من بدرفتاری میکردی، از من چه باقی می ماند؟ اگر تنهایم میگذاشتی، من به که پناه می بردم؟ اگر اسرارم را پیش خود نگه نمیداشتی از بی آبرویی چه میکردم؟

ادامه مطلب را از دست ندهید
باز ای خدای من!
قول و قرارهایم با تو را در شب قدر از یاد بردم! اصلا شدم آدمی دیگر. حتی یادم نمی آید چه باهم گفتیم. یادم نمی آید وقتی صدای بک یا الله، بک یا الله در فضای مسجد میپیچید چه عهدی کردم؟ یادم رفت عهد کردم که اگر از گناهان من درگذری ، قول میدهم که بنده خوبی برایت باشم. خدای من ، من همان کسی هستم که بر گناهم اصرار کردم.
آری! امروز روز عرفه است، روز نیایش، روز تجدید پیمان.امروز میخواهم دوباره بیاد بیاورم هر آنچه که یادم رفت. همانطور که در دعای عرفه آمده میخواهم معرفی کنم اول تو را بعد خودم را....

امروز دوباره تو را معرفی میکنم

اى مولاى من این تویى كه منت نهادى و این تویی كـه نـعـمـت دادى ایـن تـویى كه احسان فرمودى این تویى كه نیكى كردى این تویى كه فزونى بـخـشیدى این تویى كه كامل كردى این تویى كه روزى دادى این تویى كه توفیق دادى این تویی كـه عـطـا كردى این تویى كه بى نیاز كردى این تویى كه ثروت بخشیدى این تویى كه ماءوى دادى این تـویـى كـه كفایت كردى این تویى كه هدایت كردى این تویى كه نگهداشتى این تویى كه پوشاندى این تویى كه آمرزیدى این تویى كه نادیده گرفتى این تویى كه قدرت و چیرگى دادى این تویى كه عزت بخشیدى این تویى كه كمك كردى این تویى كه پشتیبانى كردى این تویى كه تـاءیـیـد كـردى این تویى كه یارى كردى این تویى كه شفا دادى این تویى كه عافیت دادى این تویى كـه اكـرام كـردى بـزرگـى و بـرتـرى از تـو اسـت و ستایش همیشه مخصوص تو است.

اکنون خودم را به تو ای خدای مهربان معرفی میکنم!

اما من اى معبودم كسى هستم كه به گناهانم اعتراف دارم پس آنها را بیامرز و این منم كه بد كردم این منم كه خطا كردم این منم كه (به بدى ) همت گماشتم این منم كه نادانى كردم این منم كه غفلت ورزیدم این منم كه فراموش كردم این منم كه (به غیر یا به خود) اعتماد كردم این منم كـه (بـه كـاربـد) تـعمّد كردم این منم كه وعده دادم واین منم كه خلف وعده كردم این منم كه پیمان شكنى كردم این منم كه به بدى اقراركردم ایـن مـنـم كـه بـه نـعـمـت تـو بـر خـود و در پـیـش خـود اعـتراف دارم و با گناهانم بسویت بازگشته ام پس آنها را بیامرز

اما خدای مهربانم که در الرحم الراحمینی ات شکی نیست، خودت گفتی که صدبار اگر توبه شکستی بازآ، خودت آغوش پر مهرت را برای بنده گناهکارت باز کردی. خودت اشکان ریخته روی صورتم را پاک کردی و مهربانانه نوازش دادی و آرام در گوشم خواندی:« انا قاضی الحاجات»
امروز منتظر بخششت هستم ای ذالجلال والاکرامطبقه بندی: مذهبی، دست نوشته ها،
[ پنجشنبه 4 آبان 1391 ] [ 10:17 ق.ظ ] [ تخریب چی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

هر وقت که از اخبار کشور، چیزهایی را میشنوم و ناراحت میشوم، یک لحظه که فکر میکنم و میبینم سایه ولی فقیه بالای سرمان است، تمام غم و غصه ام فراموش میشود و خیلی زود میروم و سجده شکر به جا می آورم که اداره امور کشور دست جانشین معصوم است ...
"شهید عبدالمجید رحیمی"
_________________________

http://arasat.mihanblog.com/post/130
____________________________

دلم خدا میخواد…
کمی سکـــــــــــوت
کمی دل بریدن میخواد
کمی اشک
کمی بهت
کمی آغوش آسمانی
کمی دور شدن از این آدمها
دلم شهادت میخواهد...
فقط همین!!
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :


کلیک کنید


کد لوگوی پیک نینوا

گروه مدافعان جنگ نرم