تبلیغات
ܓܨخدایی که در این نزدیکیستܓܨ

ܓܨخدایی که در این نزدیکیستܓܨ
 
قالب وبلاگ
نویسندگان

تحلیل بیانات امام خامنه‌ای در ارتباط با تاکتیک و هدف دشمن در انتخابات:

در ادامه مطلب شرحی بر حدیث به سومین تاکتیک دشمنان انقلاب اسلامی به سردمداری آمریکا می‌رسیم.

طبق بیانات بصیرت‌افزای امام خامنه‌ای، ایجاد اختلاف بین مسئولین سومین تاکتیک و هدف دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران برای انتخابات آتی است.

         ترفندهاى دشمن را باید شناخت، فهمید. امام خامنه‌ای

 

دشمن در چند وقت اخیر و بعد از اتفاقات سال گذشته در مجلس، دولت و مسئله تحریم اقتصادی دندان تیز کرده است و شمشیر را از رو کشیده است. هر گونه اختلاف افکنی و ایجاد تفرقه، هموار کردن مسیر است برای تحرک بیشتر و آسانتر دشمن در زمین ما.

بروز اختلاف بین سران قوا موجب شادی دشمنان خواهد شد. بروز هرگونه اختلاف در بین مسئولین خواسته دشمن است تا بتواند خواسته‌های خود را در قبال ایران و انقلاب محقق كند.

این را فراموش نکنیم که فتنه 88 همینجوری و یک شبه بوجود نیامد. ترور دانشمندان هسته‌ای ما یکدفعه طراحی و اجرا نشده است. دشمنان از همین اختلاف‌نظرها و تفرقه‌افکنی‌ها بهره‌برداری می‌کنند و طرحهای شوم خود را تهیه و تنظیم می‌‌کنند و از همان جایی که نقطه قوت ماست و ما انتظار نداشتیم به ما ضربه می‌زند.

حال آنكه مقام معظم رهبری بارها بر این مسئله تاكید داشته‌اند كه مسئولین باید اختلافات را كنار بگذارند و به رفع مشكلات مردم بپردازند.

بزرگان و سران كشور مراقب باشند مبادا اختلاف یا نزاعی پیش‌آید كه موجب غم دوستان و خوشحالی دشمنان شود.

پس همه با هم با بصیرت و شناخت نسبت به دشمنان انقلاب اسلامی و آشنا شدن بیشتر با طرحهای شوم آنان راه هرگونه نفوذ را ببندیم و با حضوری آگاهانه و حداکثری در انتخابات 24 خرداد، انقلاب اسلامی را برای برداشتن گامی بلند همراهی کنیم و نظام اسلامی را سرافراز کنیم.   

                                              

3. ایجاد اختلاف بین مسئولین

یكى از كارهاى مهم آنها این است كه با روشهاى موذیانه و موریانه‌وار، بین ما اختلاف بیندازند؛ این جزو كارهاى رائج اینهاست، این كار را از قدیم انجام می‌دادند. البته متبحر و كارشناس كامل این كار، انگلیسى‌هاى خبیثند؛ آنها در زمینه‌ى ایجاد اختلاف، از همه كارشناس‌ترند؛ آمریكائى‌ها پیش آنها شاگردى میكنند، از آنها یاد میگیرند!

ایجاد اختلاف از راه‌هاى نفوذ، مثل موشهاى دزد، مثل موریانه، وارد شدن و نفوذ كردن؛ اینها جزو كارهاى متعارف آنهاست.

ما باید حواسمان جمع باشد. باید اختلافات به حداقل برسد.

البته اختلاف نظر، فراوان است؛ هیچ اشكالى هم ندارد - دو نفر مسئولند، رفیقند، اختلاف نظر هم دارند؛ همیشه هم بوده است - اما اختلاف نظر نباید به اختلاف در عمل و اختلاف در برخوردهاى گوناگون، به اختلاف علنى، به گریبانگیرى، به مچگیرى در مقابل چشم مردم منتهى شود؛ چون آن اختلافات آنقدر اهمیت ندارد.

یك وقت یك چیزهاى مهمى است، خب مردم باید مطلع شوند؛ اما این اختلافاتى كه انسان مىبیند بین این حضرات هست، چیزهائى نیست كه اینقدر اهمیت داشته باشد كه حالا با ادعاهاى گوناگون، ما اینها را بزرگ كنیم، جلوى چشم مردم نگه داریم، به اینها اهمیت بدهیم؛ كه اهمیتى هم ندارد. اختلافات را نباید علنى كرد؛ اختلافات را نباید به مردم كشاند؛ احساسات مردم را نباید در جهت ایجاد اختلاف تحریك كرد. از امروز تا روز انتخابات، هر كسى احساسات مردم را در جهت ایجاد اختلاف به كار بگیرد، قطعاً به كشور خیانت كرده.

بیانات امام خامنه‌ای در دیدار دانش‌آموزان‌ و دانشجویان 10/8/1391

 

راه حصول دشمن به مقصودش در کلام امام خامنه‌ای

1- برگزاری سرد انتخابات

2- بیرغبتی مردم به حضور

3- كاهش مشاركت

4- منتخب مردم كسی باشد كه: دولت را به تبع دولت، ملت را به سمت وابستگی بیشتر، به سمت تبعیت بیشتر از غرب به سمت قرار گرفتن در مسیر سیاستهای دشمنان قرار دهد را عامل مهم رسیدن دشمن به اهداف و مقصودش در انتخابات میدانند كه باید ملت عزیز ایران مانع تحقق این اهداف دشمن شود.

 

روش دشمن برای دستیابی به اهدافش

سعیشان این است كه وضع كشور را بحرانی نشان دهند، مشكلات در كشورهست؛ دركدام كشور نیست؟ گرانی هست، مشكل بیكاری هست، كجای دنیا امروز اینها نیست؟ ما هم مشكلاتی داریم. معظم له تأكید دارند كه دشمنان در تبلیغاتشان سعی میكنند، سایه یأس و ناامیدی و بحران را بیندازند بر روی حوادث كشور، مشكلات كوچك را چند برابر بزرگ كنند. مشكلاتی كه وجود ندارد بیخود ملت را، كشور را متهم به آن كنند. آینده را تاریك نشان میدهند. این ناامیدی از نظر آنها مقدمهای است برای از رونق انداختن انتخابات شما باید بعكس عمل كنید، به مردم امید بدهید، این امید، امید واقعی است.

بیانات امام خامنه‌ای در جمع اقشار مختلف ، 25 اردیبهشت 92

 

بنابر این كسانی كه با سیاهنمایی و بحرانی نشان دادن كشور زمینه را برای القاءلزوم منجی فراهم میكنند، دقیقاً در خط دشمن عمل می‌كنند.
طبقه بندی: انتخابات، حماسه سیاسی، ۞ جـنـگ نــرم و جـهـاد فـرهـنـگـی، سخنان مقام معظم رهبری، دست نوشته ها، سیاسی،
[ شنبه 4 خرداد 1392 ] [ 12:54 ب.ظ ] [ تخریب چی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

هر وقت که از اخبار کشور، چیزهایی را میشنوم و ناراحت میشوم، یک لحظه که فکر میکنم و میبینم سایه ولی فقیه بالای سرمان است، تمام غم و غصه ام فراموش میشود و خیلی زود میروم و سجده شکر به جا می آورم که اداره امور کشور دست جانشین معصوم است ...
"شهید عبدالمجید رحیمی"
_________________________

http://arasat.mihanblog.com/post/130
____________________________

دلم خدا میخواد…
کمی سکـــــــــــوت
کمی دل بریدن میخواد
کمی اشک
کمی بهت
کمی آغوش آسمانی
کمی دور شدن از این آدمها
دلم شهادت میخواهد...
فقط همین!!
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :


کلیک کنید


کد لوگوی پیک نینوا

گروه مدافعان جنگ نرم